Кінотеатр "Планета Кіно"

м. Київ ТРЦ "Блокбастер"

2016

Кінотеатр "Планета Кіно" в РЦ «Блокбастер» - суперсучасний, культурно-розважальний комплекс, який об'єднує різні за функцією, наповненням і змістом зони: Кіномаркет -супермаркет, громадські зони -фойє, Кіноресторан Re’lux -ресторан із баром і лаунжем , No Spoiler -бар, кінозали.

Кожна зона має своє планувальне рішення і свій функціональний простір, але всі вони разом є невід'ємними частинами цілого, перетікаючи одине в одного в існуючих конструкціях РЦ "Блокбастер".

Це було головним і дуже цікавим завданням - багатофункціонально народитися в існуючому об'ємі.

Кіномаркет:

"Планета Кіно" відтворила супермаркет в новому контексті для цілей кінотеатру. У традиційному барі вам доведеться чекати у довгій черзі, щоб купити свій попкорн і напій. У той час, як більшість кіновідвідувачів приїжджають лише за 15 хвилин до початку фільму, вони нервуються, стоячи в довгій черзі або просто вирішують не купувати попкорн. Кіномаркет - це рішення для кращого та швидшого обслуговування та збільшення продажів попкорну та супутніх товарів

Re’lux : Розкішний новий вид кінотеатру класу люкс, де ресторан та кінотеатр об'єднались в одне ціле. У ньому є 3 кінозали з 14 парами лежачих крісел, розміщених у кабінках, для кращої конфіденційності та комфорту.

У кіноресторані RE'LUX є преміальна відкрита кухня, зручне місце для приватних вечірок з баром та лаунжем. Їжу та напої можна замовити, як в лаунжах так і в кінозалах. Для цього між сидіннями всатновлено iPad за допомогою якого, можна замовити страви не виходячи з кінозалу. Замовлення принесуть до вашого місця.

Архітектори: Кирил Єльчиць, Олег Шайнога, Олег Трегуб 

Фото: Андрій Безуглий

 Назад